team_1920

Nasz zespół zajmuje się budownictwem przemysłowym i cywilnym od 2007 roku. Budynki, które wybudowaliśmy znajdują się w 8 krajach świata (Rosja, Białoruś, Ukraina, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kenia, Katar, Polska, Niemcy). Dziś nasza grupa firm zatrudnia ponad 800 specjalistów, z czego ponad 50 posiada wyższe wykształcenie inżynierskie. Nasza firma realizuje projekty o dowolnej trudności jako generalny wykonawca. Jednocześnie większość prac wykonujemy samodzielnie, co pozwala nam wyraźnie i efektywnie planować i realizować projekty w jak możliwie najkrótszym czasie z zachowaniem najlepszej jakości. W ciągu pięciu lat pracy w Polsce zdobyliśmy zaufanie i szacunek klientów, dlatego teraz współpracujemy z największymi deweloperami w kraju, stale podnosząc jakość naszych usług. Obecnie poznajemy również rynek budowlany w Niemczech.

Grupa firm SK-BUD & SAHATY

Prezes Zarządu Grupy Firm SK-BUD & SAHATY

Valery Sakhashchyk

+48-603-107-701
valery@sahaty.pl

Członek zarządu Grupy Firm SK-BUD & SAHATY

Aleh Sakhashchyk

+48-575-728-333
oleg@sahaty.pl

Członek zarządu Grupy Firm SK-BUD & SAHATY

Volha Sakhashchik

olga@sahaty.pl

Dyrektor Techniczny

Siamen Kirykovich

+48-570-825-259
siamen.kirykovich@sahaty.pl

Departamenty

Dyrektor regionu Niemcy

Viktar Zubko

+49-157-53749387
+48-577-911-099
viktar.zubko@sahaty.pl

Dyrektor techniczny - koordynacja prac murarskich

Ihar Soita

+48-574-269-239
ihar.soita@sahaty.pl

Dyrektor techniczny - koordynacja prac żelbetowych

Eduard Zelianko

+48-733-790-532
eduard.zelianko@sahaty.pl

Dyrektor robót elewacyjnych i wykończeniowych

Aliaksandr Yatsevich

+48-730-212-992
aliaksandr.yatsevich@sahaty.pl
Zastępca dyrektora prac murarskich Regionu Północnego

Pavel Lameka

+48-574-693-339
pavel.lameka@sahaty.pl
Zastępca dyrektora prac murarskich Regionu Południowego

Siarhei Bialevich

+48-575-480-838

siarhei.bialevich@sahaty.pl