team_1920

SAHATY to uznany ekspert w dziedzinie budownictwa przemysłowego i cywilnego, posiadający ponad 15-letnie doświadczenie na arenie międzynarodowej.

Nasz sukces jest rezultatem pracy naszego zespołu: ponad 800 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, spośród których ponad 50 posiada wyższe wykształcenie inżynierskie.

Jesteśmy dumni z realizacji szerokiego spektrum prac jako generalny wykonawca, wykonując większość zadań samodzielnie, co pozwala nam efektywnie planować i realizować projekty w najkrótszych terminach, zapewniając przy tym wysoki poziom jakości.

Z powodzeniem zrealizowaliśmy projekty w różnych krajach na świecie, w tym w krajach WNP, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kenii, Katarze, Polsce, Niemczech i Belgii. Nasza siedziba mieści się w Polsce, gdzie udało nam się w krótkim czasie zyskać zaufanie i szacunek klientów, współpracując z czołowymi deweloperami kraju. Obecność przedstawicielstw w Niemczech i Belgii pozwala nam efektywnie funkcjonować i umacniać naszą pozycję na rynku międzynarodowym.

Posiadamy własny warsztat obsługi i technicznej działalności, w którym profesjonalnie wykonujemy naprawy i konserwację nie tylko naszej floty, ale także świadczymy usługi komercyjne.

Jesteśmy gotowi zrealizować wszelkie zadania i pomysły naszych klientów, aby osiągnąć wspólny cel – stworzenie unikalnych i wysokiej jakości obiektów zdolnych służyć przez wiele lat!

Grupa firm SK-BUD & SAHATY

Prezes Zarządu Grupy Firm SK-BUD & SAHATY

Valery Sakhashchyk

valery@sahaty.pl

Członek zarządu Grupy Firm SK-BUD & SAHATY

Oleg Sakhashchyk

+48-575-728-333
oleg@sahaty.pl

Członek zarządu Grupy Firm SK-BUD & SAHATY

Volha Sakhashchik

olga@sahaty.pl